pondělí 23. května 2011

Růžový nehtíky

V pátek jsem si koupila novej lak na nehty. Růžovej. Ale ne obyčejně růžovej (nedám vám sem fotku, abych vám to musela složitě popisovat). Představte si takový ty růžový plastový/bakelitový chřastítka z devadesátejch let. Tak to je ono!! Super že jo?
Taky jsem si koupila tričko s motivem americké vlajky, dnes jsem si ho vzala do školy a jako pravej amerikánec taky bílou džinovou vestičku do pasu.
Díky tomu jsem zjistila, že vesty jsou na prd. Myslím nepraktický.
Už vás asi štvu, ale taky jsem si koupila nové boty. Semišové krémové lodičky s osmicentimetrovým podpatkem. Dost na tom, že normálně mám nohy do X. Teď ty svý xsáče ještě vystavuju v ultrakrátký sukni a zapadám podpatky mezi škvíry kostek.

I bought a new nailpolish in friday. Pink. But it´s not a usual pink color ( I won´t make a picture for you guys, sorry). Imagine those pink plastic toys from nineties. That´s it! Great right?
I also bought a new t-shirt with american flag pattern, I took it to school today with white denim vest. I find out that vest are stupid. I mean unpractical.
I guess you already hate me, but I had bought new shoes. Cream suede pumps, not much high heeled for you, but for me very :D. So I´m shoving my legs in ultrashort skirt and these pumps. You should see me walking down the street. :D

2 komentáře:

  1. hezky, pohodově píšeš, líbí se mi to :) a teda jsem zvědavá na ty lodičky :)

    OdpovědětVymazat
  2. Ty se teda módíš :D ale jinak fajný článek, aj jsem se u něj zasmála :D

    OdpovědětVymazat