neděle 8. května 2011

Mary

Nonšalantně pózuji před fotoaparátem za účelem profilů redaktorů do školního časopisu :D. Členem jsem zhruba půl roku, moc ráda bych se totiž dostala na žurnalistiku a školní časopis považuju za dobrý start. Není to nic extra a mám pocit, že jediný kdo to bere vážně jsem já a šéfredaktor (ten si tam ale vybíjí své vůdči schopnosti, takže si připadám jako blázen.)

Just a picture which I used to the School Magazine

2 komentáře:

  1. žurnalistika byl taky můj sen, ale nějak z něho sešlo. každopádně tobě držím palce ať se tam dostaneš a krásná fotka! :)))

    OdpovědětVymazat