neděle 15. května 2011

Mé poklady

Nebo spíš ty nejlepší kousky co jsem ulovila v sekáči, považuju se za docela dobrého hrabala, protože jsem doposud měla velké štěstí.
Jedním z mých nejlepších je vintage šátek od YSL. V pátek po škole, jen tak z nudy, jsem šla prolítnout místní "výběrový" sekáč (mám pocit,že rozdíl mezi výběrovým a normálním je tak akorát v přemrštěných cenách). Jako obvykle v sekci triček jsem si mezi céáčkem a kikem nic nevybrala. Prodavačka mě důkladně lustrovala, asi kdybych měla potřebu jí tam něco čmajznout :D. Znuděně jsem se přesunula ke stojanu se šátky. Oči se mi rozšířily do velikosti tenisových míčků, ztuhla jsem napětím....to byl on! Nevině na mě koukal onen šátek, za celých 85 Kč!
Celou cestu domů jsem zářila jako vánoční stromek. :D

Dalším úlovkem je (nevím jestli použít výraz vintage) taška/kabelka od Burberry. Tu jsem bohužel neulovila sama, ale moje sestra mi jí přivezla z Prahy. I tak se můj stav po spatření této krásky podobal tomu v předchozím odstavci.
Ještě dnes snad dodám fotky, abyste mohli posoudit, jestli nejsem moc velká nákupní hysterka :D.

Or the best pieces from a secondhand, I think that I have been very lucky lately, because my best preys are vintage scarf from YSL and a bag (Burberry).
One day, I was bored so I went to the second hand to make my mood better. I had looked on every T-shirts, but they were all weird, without shape. Than I moved to the scarf section. I stood there as a sculpture, just looking at the awesome scarf. ( plus the price was ridiculous)
Whole way home I shined as a Christmas tree. :D
The Burberry bag, which I was given by my dear sis ( she found it in a thrift store in Prague) is even more amazing than the scarf because it matches to more stuffs than the scarf

I realized that my articles loses all their freshness and quality by translating to English so I apologize to english readers ( if they are here), but that´s the only way I can handle it.

1 komentář: