pátek 28. října 2011

3,2,1....začínáme!

Jak jsem slibovala minule (ehm, až na tu část s již brzy) jsem zpět v plné parádě. Chtěla bych se blogu věnovat trochu seriózněji, prostě tuhle činnost zařadit mezi moje "free-time activity".
K tomu abych zase začala s příspíváním mě dokopala vyložená, promiňte mi ten výraz, nasranost na ostatní blogy. Takže doufám, že když sem něco napíšu, semtam zkritizuju ( a pozor ani kritik není dokonalý), tak si někdo něco uvědomí. Budu revolucionářka! :D

Žádné komentáře:

Okomentovat